KABINY AKUSTYCZNE DO BIURA – Zaaranżuj swoją małą salę konferencyjną

Czy wiesz, że 8 na 10 spotkań w biurze odbywa się w gronie 4-osobowym? W segmencie smart office nie jest potrzebna duża, tylko dobrze przemyślana, „elastyczna” przestrzeń, którą z powodzeniem można wykorzystywać na różne sposoby. Do indywidualnej pracy w ciszy, do rozmowy rekrutacyjnej w cztery oczy, do narady projektowej, do wideo-konferencji, do kreatywnego zebrania w kilka osób… doskonale nadają się wstawiane na open space kabiny akustyczne, które pełnią rolę małej, ale za to funkcjonalnej sali konferencyjnej.

Hush Meet, bo o tym rozwiązaniu tu mowa, jest nowoczesną i niezwykle praktyczną opcją do zastosowania w każdym biurze. To dodatkowa i zupełnie niezależna przestrzeń w firmie, w której można – w komfortowych warunkach akustycznych i nie tylko – organizować spotkania biznesowe.

Tradycyjna „salka” czy kabina akustyczna?

„Stara, dobra salka konferencyjna” versus nowoczesna kabina akustyczna… No cóż… Decyzja wydaje się oczywista, szczególnie w tych przypadkach, w których nie ma możliwości łatwego wygospodarowania w biurze i zaaranżowania osobnego pomieszczenia na miejsce spotkań. Kabinę akustyczną można ustawić w firmie tam, gdzie akurat jest na nią miejsce i po prostu zacząć z niej korzystać. Nie trzeba remontu, przebudowy, stawiania dodatkowych ścian, przemeblowania i straty czasu na reorganizowanie się w pracy. Hush Meet zwyczajnie wstawia się do biura i… już.

Ta 4-osobowa kabina zajmuje zaledwie tyle miejsca, ile standardowo potrzeba na dwa stanowiska pracy w biurze, a dodatkowo – w razie potrzeby – można ją przestawiać bez demontowania konstrukcji, co jest dużym plusem i daje sporo swobody aranżacyjnej.

Jak działa taki konferencyjny Hush Meet?

To akustyczna kabina zaprojektowana w taki sposób i wykonana z takich materiałów, że zapewnia ciszę i prywatność rozmów tam prowadzonych. Osoby przebywające w kabinie nie są słyszane poza nią, jest więc zachowana poufność spotkań, ani też one nie słyszą hałasu z zewnątrz, co z kolei daje komfort skupienia.

Hush Meet jest autonomiczną przestrzenią nie tylko dzięki swojej zamkniętej formie, ale także ze względu na kompleksowe wyposażenie. W środku jest prąd, oświetlenie LED, gniazda USB, możliwość powieszenia telewizora i podłączenia także innych urządzeń. Kabina ma wentylację oraz wygodne kanapy i stoliki, co zapewnia komfortowe warunki pracy. Wszystko okraszone jest miłym dla oka i przyjemnym w dotyku wykończeniem.

Aranżacja sali konferencyjnej w kabinie

Fot. HushOffice.com. Aranżacja małej sali konferencyjnej w kabinie akustycznej Hush Meet.

Hush Meet ma stałą formę, poszczególne jego elementy można jednak aranżować dowolnie, aby kabina jak najlepiej pasowała do biura i spełniała przy tym również indywidualne oczekiwania użytkowników. Do wyboru jest przede wszystkim rodzaj i kolor tapicerki (producent oferuje aż 40 różnych wariantów) i oczywiście kolor obudowy.

Aby łatwiej było ostatecznie dopasować Hush Meet i jego kolorystykę do wystroju biura, warto sprawdzić, jak dana kabina prezentuje się w konkretnym miejscu. Pozwala na to darmowa aplikacja mobilna AR (tzw. rzeczywistość rozszerzona). Po pobraniu jej z App Store (https://itunes.apple.com/us/app/mso-plan/id1383688766?mt=8) i zainstalowaniu w smartfonie, można wirtualnie wstawić Hush Meet do biura i znaleźć dla niego optymalne miejsce oraz wybrać najlepszą aranżację wnętrza.

Poznaj pełną ofertę Mikomax na https://mikomaxsmartoffice.com/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *