Mała i ładowna – winda towarowa na schody

Czy regularnie przenosisz ciężkie przedmioty na strych lub do warsztatu? Wykonujesz działalność gospodarczą wymagającą transportowania po schodach opon lub wypełnionych po brzegi skrzynek z towarem? A może sprawia Ci trudność przenoszenie do piwnicy dużej liczby słoików z zaprawami? W każdej z tych sytuacji pomoże Ci niewielka winda towarowa na schody. Dowiedz się więcej o tym praktycznym urządzeniu!

Winda towarowa – efekt sukcesu krzesełek schodowych

Osoby starsze i niepełnosprawne od lat korzystają z krzeseł ruchomych na schody, czyli niewielkich dźwigów, które przewożą pasażera tuż nad stopniami.

Niezawodność samobieżnych fotelików zainspirowała firmę Windy Schodowe do stworzenia nowego, funkcjonalnego urządzenia – naschodkowej windy towarowej. W miejscu wygodnego siedziska pojawiła się pojemna skrzynia, w której można umieścić towar ważący nawet 130 kg! Podobnie jak tradycyjne krzesełka schodowe, dźwig towarowy na schody może być montowany wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wersja do użytku zewnętrznego jest odporna na działanie promieni słonecznych, różnice temperatur i wodę – możesz z niej więc korzystać przez cały rok.

Dźwig towarowy na schody – mechanizm działania

Jego obsługa jest równie intuicyjna, jak w przypadku pierwotnej wersji urządzenia, dlatego bez trudu poradzą sobie z nią osoby w każdym wieku. Wystarczy przywołać windę ze skrzynią towarową za pomocą pilota, załadować towar i skierować ją do celu – również pilotem zdalnego sterowania. Dźwig towarowy przesuwa się ponad stopniami wolno oraz niemal bezgłośnie i nadaje się do montażu nawet na wąskich lub stromych schodach. Aby montaż urządzenia był możliwy, ich szerokość powinna wynosić min. 60 cm.

Naschodkowa winda towarowa – przydatna nie tylko w biznesie

Krzesełko towarowe na schody ułatwia funkcjonowanie wielu firmom, odciążając pracowników i zwiększając efektywność ich pracy. Jest montowane na przykład w zakładach wulkanizacyjnych, gdzie służy do przewożenia po schodach ciężkich opon. Pomaga też w bezpiecznym transportowaniu wina mszalnego do kościelnych piwniczek. Niewielkie windy towarowe o imponującej ładowności mogą znaleźć zastosowanie także w gastronomii – szczególnie w restauracjach, których chłodnie są usytuowane na innych kondygnacjach niż kuchnie. Krzesełko towarowe na schody przyda się również w bibliotekach, hotelach i wszędzie tam, gdzie pracownicy przenoszą ciężki towar, schodząc po wąskich stopniach.

Jak wykorzystać windę towarową w domu?

Uniwersalne zalety tego urządzenia sprawiają, że oprócz zastosowania w biznesie niewielki dźwig może stanowić także duże ułatwienie dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary nadaje się do zamontowania na schodach prowadzących na strych, do piwnicy, spiżarni lub do garażu. Dzięki niemu bez wysiłku przetransportujesz słoiki z zaprawami, butelki z winem, spożywcze zapasy, ciężkie narzędzia oraz kartony z rzadko używanymi przedmiotami.

Winda ze skrzynią towarową na schody – alternatywa dla tradycyjnej windy

Niewątpliwą przewagą niewielkiego urządzenia jest jego cenanieporównywalnie niższa niż koszty zakupu i montażu tradycyjnego dźwigu. Dużym atutem jest też montaż, który nie wymaga przeprowadzania remontu ani modyfikowania instalacji elektrycznej. Do zasilania windy towarowej wystarczy prąd płynący ze zwykłego gniazdka elektrycznego. Naschodkowe dźwigi towarowe są równie trwałe jak krzesełka schodowe, które rzadko się psują i służą swoim właścicielom przez wiele lat. Istniejąca od ponad 10 lat firma Windy Schodowe udziela na nie gwarancji i prowadzi kompleksowy serwis oraz obsługę pogwarancyjną.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do inżynierów z firmy Windy Schodowe i porozmawiaj o możliwościach montażu windy towarowej. Jesteśmy dostępni pod numerami tel.: +48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002. Czekamy też na Twojego e-maila pod adresem: windy.schodowe.biuro@gmail.com.

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *