Praca w Holandii bez znajomości języka – czy jest to możliwe?

Planujesz pracę w Holandii, jednak boisz się, że nie wiele zdziałasz nie znając języka obcego? Zupełnie niepotrzebnie! Okazuje się, że w kraju tulipanów nie brakuje ofert zatrudnienia dla osób bez znajomości języka. Sprawdź, jaką pracę najłatwiej znaleźć w Holandii. 

Praca w Holandii bez znajomości języka – to możliwe!

W Holandii bez większego problemu można znaleźć pracę bez języka. Najczęściej holenderscy pracodawcy poszukują osób do pracy przy kwiatach, pracy na pracy na produkcji, na magazynie czy przy taśmie. W przypadku tych zajęć nie jest wymagana znajomość języka obcego – angielskiego czy niderlandzkiego.

Pracę od zaraz mogą znaleźć zarówno kobiety, jak u mężczyźni. W przypadku osób, które nie chcą się rozstawać ze swoją drugą połówką, najlepszym rozwiązaniem jest praca dla par. Pracodawcy lub agencje pracy często poszukują także par do pracy bez języka. Oprócz tego wiele ofert dotyczy: układania stroików, pakowania kwiatów lub żywności, pracy przy przekąskach serowych, a także na magazynie w charakterze order pickera, pracy w chłodni, w hurtowni lub przy taśmie, np. przy cebulkach kwiatowych. 

Praca w Holandii bez języka – sprawdź!

Do pracy od zaraz najczęściej poszukiwane są osoby dyspozycyjne. Tego typu zatrudnienie nie wymaga specjalnych umiejętności czy doświadczenia. Dodatkowo istnieje możliwość podpisania umowy na kilka tygodni lub jeśli przewidujesz dłuższy pobyt, umowy długoterminowej. 

Jak znaleźć pracę bez języka w Holandii?

Szukając pracy w Holandii bez języka warto nawiązać współpracę z agencją pracy, która pomoże nie tylko znaleźć zatrudnienie, ale także załatwić wszelkie formalności, w tym niezbędne dokumenty (np. SOFI).  Jeśli zatem chcesz mieć gwarancję legalnego zatrudnienia skorzystaj z jej usług.

Możesz także skorzystać ze strony EURES, znajdziesz tam wiele ofert od pracodawców holenderskich. EURES współpracuje z agencjami pracy, związkami zawodowymi oraz innymi podmiotami funkcjonującymi na rynku pracy. 

Podsumowując. Praca bez języka w Holandii jest możliwa! Wyjazd zarobkowy do tego kraju to świetne rozwiązanie dla osób szukających dobrego zarobku, w krótkim czasie. W przypadku par możliwa jest także praca dla par, dzięki której mogą uzbierać na swoje potrzeby, nie rezygnując ze wspólnie spędzonych chwil. Dodatkowo praca bez języka nie wymaga kwalifikacji, a jedynymi kryteriami przyjęcia są chęć i dyspozycyjność. Zatem, jeśli planujesz wyjazd zarobkowy do Holandii, śmiało zacznij przeglądać oferty pracy. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *